Zmiany w diecie

Na podstawie informacji zebranych od moich klientów oraz własnego doświadczenia wiem, że jednym z największych wyzwań na diecie jest odpowiednia organizacja dnia i cała „logistyka”, związana z zakupami, przygotowywaniem posiłków, zabieraniem ich do pracy itd. Dlatego jakiś czas temu wprowadziłem kilka zmian w diecie, które mam nadzieję spowodują, że korzystanie z diety będzie jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze.

Lista zakupów na Twoim smartfonie:

Lista zakupów zawsze pod ęką

Lista zakupów którą masz zawsze pod ręką ułatwi stosowanie diety i sprawi, że nigdy nie zapomnisz kupić niezbędnych składników.

 

Dieta w telefonie i na komputerze:

Kartki z rozpisaną dietą walają się po całej kuchni? Teraz możesz mieć dostęp do swojej diety jednym kliknięciem. Oczywiście tradycyjna wersja do wydruku pozostaje!

 

Nowe potrawy:

Cały czas zwiększam bazę potraw, które stosuję w dietach. Niezmiennie największą inspiracją pozostaje kuchnia śródziemnomorska, ale czerpię też kuchni typowych dla innych regionów świata. Nie może też zabraknąć tradycyjnych polskich dań … no może w nieco odchudzonej formie.

 

Czas przygotowania:

 

Każda potrawa posiada informację o orientacyjnym czasie przygotowania. Dzięki temu jeszcze sprawniej możesz zaplanować swój dzień!

 

Mam nadzieję, że zmiany w diecie będą na plus. Ale jedno się nie zmienia, jeśli chcesz coś osiągnąć to musisz się zaangażować i zapracować na efekty! Tego nikt za Ciebie nie zrobi 😉