dietetyk online

Dietetyk ONLINE

Już jest! Od tego tygodnia rusza możliwość konsultacji i stałej współpracy on-line. Do tej pory w formie zdalnej współpracowałem jedynie z osobami z poza granic Polski. Choć pierwotnie w planach miałem wprowadzenie konsultacji dietetycznych przez internet dla wszystkich dopiero za kilka miesięcy, to aktualna sytuacja związana z koronawirusem wywołującym COVID-19 znacznie to przyspieszyła.

Już teraz można umawiać wizyty bez wychodzenia z domu. Formy są dwie:

  • Konsultacja poprzez Skype – wtedy taka wizyta powinna być umówiona bezpośrednio ze mną. TEL: 505 13 560, @: kontakt@wiertel-dietetyk.pl lub bezpośrednio przez Skype: Dietetyk Łukasz Wiertel
  • Konsultacja przez ZnanyLekarz.pl Wystarczy wejść na mój profil i wybrać dogodny termin:

Czym różni się konsultacja dietetyczna online, od konsultacji w gabinecie?

Różnica polega przede wszystkim na kontroli postępów. Tu więcej obowiązków spoczywa na Tobie. Standardowo w gabinecie na wizytach kontrolnych jest ważenie i analiza składu ciała. W przypadku współpracy zdalnej będziesz zobligowany do kontrolowania masy ciała oraz obwodów. Przyda się więc waga łazienkowa i miarka (najzwyklejsza miara krawiecka wystarczy).

Pozostałe elementy współpracy są dokładnie takie same. Wywiad żywieniowy, dostarczenie aktualnych wyników zleconych badań, jadłospis wysyłany mailem itd.

Koszty współpracy:

Identyczne jak w przypadku współpracy w gabinecie. Pełny cennik znajdziesz tutaj.